Klaartje ten Hove, 19031992 (aged 89 years)

Klaartje ten Hove Wieland
Name
Klaartje /ten Hove/
Given names
Klaartje
Surname prefix
ten
Surname
Hove
Also known as
Klaartje /Wieland/
Nickname
Klaartje
Birth
Birth of a son
Birth of a son
Birth of a son
Death of a husband
Burial of a husband
Death of a husband
Death of a son
Death of a son
Death
October 31, 1992 (aged 89 years)
Burial
November 4, 1992 (4 days after death)
Family with Richardus Joannes Wieland
husband
Richardus Joannnes Wieland 12 Maart 1902
19021973
Birth: March 12, 1902
Death: October 28, 1973Amsterdam
herself
Klaartje ten Hove Wieland
19031992
Birth: February 5, 1903ouddorp (ZH)
Death: October 31, 1992Amsterdam
son
Private
daughter
Private
daughter
Private
daughter
Private
son
19341986
Birth: February 27, 1934
Death: March 3, 1986
5 years
son
daughter
Private
daughter
Private
Note

4: richardus joannes geb op 12-03-1902 te amsterdam ovl op 27-11-1973 te amsterdam

gehuwd op 07-01-1925 met

klaartje ten hove geb op 05-02-1903 te ouddorp (ZH) ovl op 31-10-1992 te amsterdam bgv op 04-11-1992

Note

Geboren in 1904 - Ouddorp
Overleden

Ouders
Harm ten Hove 1877
Alida Tanis 1874-1917
Huwelijken
Gehuwd op 7 januari 1925, Amsterdam, met Richardus Joannes Wieland 1903
Bronnen:

  • huwelijk:
  • 2 CONC Aktenummer: reg.4;fol.2v

http://gw4.geneanet.org/index.php3?b=pheres&lang=nl;pz=tom;nz=heres;ocz=0;p=klaartje;n=ten+hove

Note

genlias

Detail resultaat: (Bruid)

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.4;fol.2v
Datum: 07-01-1925
Bruidegom Richardus Joannes Wieland
Leeftijd: 22
Geboorteplaats: Amsterdam
Bruid Klaartje ten Hove
Leeftijd: 21
Geboorteplaats: Ouddorp
Vader bruidegom Hendricus Stephanus Wieland
Moeder bruidegom Geertruida Johanna Kuiper
Vader bruid Harm ten Hove
Moeder bruid Alida Tanis
Nadere informatie beroep Bg.:werkman;beroep vader Bg.:winkelier;beroep vader Bd.:broodbakker

Media object
Klaartje ten Hove Wieland
Klaartje ten Hove Wieland
Note: Foto uit paspoort