Johannes Wieland, 19291973 (aged 43 years)

Name
Johannes Wieland
Given names
Johannes
Nickname
Jan
Surname
Wieland
Birth
Death of a maternal grandmother
Death of a mother
Cause: Schietpartij op de Dam, 7 Mei 1945

Plein met roerige historie

Wat een uitbundig bevrijdingsfeest had moeten worden op De Dam in Amsterdam eindigt op 7 mei 1945 in een bloedbad. Achtergebleven Duitse militairen openen vanuit de Grote Club op het plein het vuur op de feestende menigte.

Burial of a mother
Death of a paternal grandfather
Burial of a paternal grandfather
Death of a paternal grandmother
Death
January 10, 1973 (aged 43 years)
Cause of death: Kanker
Burial
January 15, 1973 (5 days after death)
Cemetery: Nieuwe Ooster Begraafplaats
Address: Kruislaan Amsterdam NL

grafnummer: Alg. 54-B-346
Begraafregister De Nieuwe Ooster: NL-SAA-966819
Family with parents
father
Opa Wieland
18971974
Birth: February 10, 1897Amsterdam
Death: October 14, 1974Amsterdam
mother
Oma Wieland
19021945
Birth: April 18, 1902
Death: May 7, 1945Amsterdam
Civil marriage Civil marriageMarch 23, 1921Amsterdam
-3 months
elder brother
familie foto 1955
19201994
Birth: November 18, 1920Amsterdam
Death: December 9, 1994Amsterdam
4 years
elder brother
19241925
Birth: June 26, 1924Amsterdam
Death: October 2, 1925Amsterdam
4 years
elder sister
Tante Bep, november 2008
19282017
Birth: April 5, 1928Amsterdam
Death: June 21, 2017Hillegom
20 months
himself
schoolfoto van Jan Wieland
19291973
Birth: November 22, 1929Amsterdam
Death: January 10, 1973Amsterdam
Family with Private
himself
schoolfoto van Jan Wieland
19291973
Birth: November 22, 1929Amsterdam
Death: January 10, 1973Amsterdam
wife
Private
son
Private
son
Private
daughter
Private
Media object
schoolfoto van Jan Wieland
schoolfoto van Jan Wieland
Media object
achterzijde foto
achterzijde foto
Media object
Bij het overlijden van zijn moeder
Bij het overlijden van zijn moeder